GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 7748141
nr 774 8141
Porslin
3-del + snuffbottle, Kina, Ming + 1800-tal
Kondition: nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
3.100 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 18:59:40
400 kr
1.600 kr
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.500 kr
3.000 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.400 kr
3.000 kr